Junior Karbantartási Mérnök

KIRCHHOFF Automotive – MOZGÁSBA.HOZZUK.A.JÖVŐT.
A KIRCHHOFF Automotive az autóipar fejlesztő partnereként működik közre a jármű karosszéria típusok komplex fém és hibrid szerkezeti elemeinek előállításábra.
Jelenleg esztergomi gyáregységünkbe keressük új munkatársainkat a következő pozícióra:

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség ( utolsó éves egyetemisták jelentkezését is várjuk)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office, Excel felhasználói szintű ismerete
  • Proaktív munkavégzés, határozott fellépés

Előny:

  • SolidEdge program kezelés
  • SAP kezelés
  • Autóipari tapasztalat

Feladatok:

  • A karbantartás műszaki támogatása, műszaki problémák elhárítása
  • A karbantartáshoz kapcsolódó folyamatok kialakítása, szinten tartása és folyamatos fejlesztése
  • A karbantartási dokumentáció elkészítése (technológiai leírás, munkautasítás, kezelési utasítás) és ezek folyamatos felügyelete
  • Az aktuális fellépő valamint a megelőző karbantartás lépéseinek kidolgozása, nyomon követése
  • A karbantartási adatok rögzítése, a karbantartási folyamatok elemzése, kimutatások készítése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Dokumentum rendszer fejlesztése