PLC Technológus

KIRCHHOFF Automotive – MOZGÁSBA.HOZZUK.A.JÖVŐT.
A KIRCHHOFF Automotive az autóipar fejlesztő partnereként működik közre a jármű karosszéria típusok komplex fém és hibrid szerkezeti elemeinek előállításábra.
Jelenleg esztergomi gyáregységünkbe keressük új munkatársainkat a következő pozícióra:

FELADATOK:

  • Gépek, berendezések fejlesztése, automatizálása
  • Karbantartási feladatok elvégzésében aktív részvétel
  • Oktatási anyagok készítése, karbantartók fejlesztése
  • Dokumentációk kezelése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal

ELVÁRÁSOK:

  • PLC programozási ismeret és releváns tapasztalat (Siemens)
  • Szakirányú közép vagy felsőfokú végzettség (felsőfokú villamosmérnök, mechatronikus vagy automatizálási szakirány)
  • Iparban szerzett programozási tapasztalat (Autóipar előny!)
  • Angol nyelvismeret írásban és szóban

ELŐNY:

  • Műszakos munkarend vállalása előny
  • Hidraulika, pneumatika ismerete előny
  • Robotkezelés, programozás ismeret előny