SQA mérnök

KIRCHHOFF Automotive – MOZGÁSBA.HOZZUK.A.JÖVŐT.
A KIRCHHOFF Automotive az autóipar fejlesztő partnereként működik közre a jármű karosszéria típusok komplex fém és hibrid szerkezeti elemeinek előállításábra.
Jelenleg esztergomi gyáregységünkbe keressük új munkatársainkat a következő pozícióra:

FŐBB FELADATOK:

  • Beszállított alkatrészekkel kapcsolatban belső probléma vagy vevői reklamáció (nem megfelelőség) esetén beszállító informálása, reklamációkezelés

  • Beszállító fejlesztési folyamatban való aktív részvétel

  • Beszállítói auditok tervezése levezetése

  • A termelés folyamatosságának védelmének érdekében azonnali intézkedések meghatározása, bevezetése

  • Bejövőáru ellenőrzésének koordinálása, vizsgálati tervek karbantartása

  • Válogatások/ utómunkák megszervezése, koordinálása

  • Zárolt alkatrészek reklamációjával kapcsolatban fellépő költségek terhelése

  • Elsőminta benyújtások kezelése, nyomon követése

  • Együttműködés társterületekkel

ELVÁRÁSAINK:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki területen)
  • 1-3 év autóipariban, minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Min. középfokú angol nyelvtudás
  • Műszaki rajz ismerete
  • 8D, PDCA, APQP, PPAP, MSA, FMEA, SPC ismerete
  • IATF 16949:2015 ismeret
  • VDA 6.3 ismeret
  • SAP ismeret
  • Vevőközpontú szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztos, határozott kiállás
  • Proaktív hozzáállás
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Német nyelv társalgási szintű ismerete
  • IATF 16949:2015 belső auditori képzettség
  • VDA 6.3 folyamat auditori képzettség
  • IMDS rendszer felhasználó szintű ismerete