Hegesztőmérnök

KIRCHHOFF Automotive – MOZGÁSBA.HOZZUK.A.JÖVŐT.
A KIRCHHOFF Automotive az autóipar fejlesztő partnereként működik közre a jármű karosszéria típusok komplex fém és hibrid szerkezeti elemeinek előállításábra.
Jelenleg esztergomi gyáregységünkbe keressük új munkatársainkat a következő pozícióra:

Feladatok:

  • Hegesztési paraméterek felügyeleti folyamatának kidolgozása
  • Hegesztési paraméterek felügyeleti folyamatának fenntartása (Sorfelelősök, karbantartók, termelési mérnökök oktatása)
  • Hegesztési paraméterek optimalizálása új termékek és meglévő termékek esetében
  • Hegesztési hibákra megoldási javaslatok kidolgozása
  • Hegesztési folyamatok fejlesztése

Elvárások:

  • Hegesztőmérnöki diploma
  • Autóipari robothegesztés technológiában (pont és ívhegesztés) szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • XPegasus és Fronius vezérlés ismerete
  • Angol nyelvtudás /írásban és szóban/
  • MS Office, Excel felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • SAP ismeret
  • Német nyelvtudás