Szerszámmérnök

KIRCHHOFF Automotive – MOZGÁSBA.HOZZUK.A.JÖVŐT.
A KIRCHHOFF Automotive az autóipar fejlesztő partnereként működik közre a jármű karosszéria típusok komplex fém és hibrid szerkezeti elemeinek előállításábra.
Jelenleg esztergomi gyáregységünkbe keressük új munkatársainkat a következő pozícióra:

ELVÁRÁSOK:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Fémiparban szerzett minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Képlékenyalakítási ismeret
  • MS Office, Excel felhasználói szintű ismerete

ELŐNY:

  • Présüzemben szerzett tapasztalat
  • Solid Edge szoftver felhasználói szintű ismerete
  • SAP ismeret
  • Német nyelvtudás

FELADATOK:

  • Szerszámkarbantartási folyamatfejlesztéshez és szerszámoptimalizáláshoz tartozó akciók végrehajtása (PDCA)
  • Szerszámok hatékony gyártási képességének folyamatos fejlesztése
  • A szerszámkarbantartási folyamatok fejlesztése
  • Az NPI és ECN tevékenységek koordinálása és jelentése a szerszámüzemben a függelmi kapcsolatai szerint
  • Szerszámpróbák koordinálása

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Magas alapbér, kiemelkedő jelenléti és teljesítmény bónusz
  • 13. havi jövedelem
  • Saját állomány és határozatlan idejű szerződés
  • Iskolakezdési támogatás
  • Törzsgárda program
  • Magyarországon egyedülálló technológia: melegprés, lézervágás
  • Vásárlási és szolgáltatási kedvezmények
  • Tapasztalatszerzés prémium autógyártók közvetlen beszállítójánál
  • LEAN működésű kultúra
  • Csoportos élet-, és balesetbiztosítás
  • Családias légkör, dinamikus, innovatív csapat