Termelési mérnök

KIRCHHOFF Automotive – MOZGÁSBA.HOZZUK.A.JÖVŐT.
A KIRCHHOFF Automotive az autóipar fejlesztő partnereként működik közre a jármű karosszéria típusok komplex fém és hibrid szerkezeti elemeinek előállításábra.
Jelenleg esztergomi gyáregységünkbe keressük új munkatársainkat a következő pozícióra:

FELADATOK:

  • Présüzem gyártási folyamatainak ellenőrzése, kiértékelése és fenntartása, folyamatképességi nem megfelelőségek jelzése, kezelése.

  • Munkautasítások kidolgozása és karbantartása valamint validálása

  • Termelésben dolgozó sorfelelősök, gépbeállítók szakmai támogatása.

  • Kapcsolattartás a minőségüggyel, mérnökséggel.

  • Változtatási kérelmek indítványozása, elbírálása, végrehajtása.

  • A felelősségi körébe tartozó technológia fenntartása, idő és tevékenység elemzések, költségoptimalizálás, hatékonyságnövelő intézkedések kidolgozása, javaslattétel a fejlesztésre.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Angol nyelvtudás /írásban és szóban/

  • 1-2 év gyártásban szerzett tapasztalat

  • MS Office, Excel felhasználói szintű ismerete

ELŐNY:

  • Présüzemben szerzett tapasztalat, préselési technológia ismerete

  • Gépészmérnök végzettség

  • Autóipari tapasztalat

  • SAP ismeret

  • Német nyelvtudás