IT OPERATIONAL SPECIALIST

KIRCHHOFF Automotive – MOZGÁSBA.HOZZUK.A.JÖVŐT.
A KIRCHHOFF Automotive az autóipar fejlesztő partnereként működik közre a jármű karosszéria típusok komplex fém és hibrid szerkezeti elemeinek előállításábra.
Jelenleg esztergomi gyáregységünkbe keressük új munkatársainkat a következő pozícióra:

FELADATOK:

  • A telephely informatikai eszközeinek, hálózatának üzemeltetése és karbantartása
  • Szoftverek telepítése, karbantartása, frissítése
  • Hozzáférési engedélyek beállítása
  • Telekommunikációs eszközök telepítése
  • Helpdesk szolgáltatás ellátása
  • Azonosításra szolgáló elektronikus eszközök kezelése
  • Hozzáférési jogosultságok kezelése
  • Informatikai eszközök, módszerek folyamatos fejlesztése
  • Szoftveres fejlesztési feladatok ellátása
  • Jogosultsági szintekkel rendelkező, helyben telepített szoftverek rendszergazdai feladatainak ellátása
  • Belső kommunikáció informatikai támogatása

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú informatikai szakirányú végzettség
  • Microsoft alapú vállalati rendszerek ismerete (Windows , Exchange, Office)
  • Alapszintű Linux ismeret
  • ITIL, Heldesk ismeret
  • Hálózati ismeretek (Cisco CCNA előny)
  • SQL nyelv ismerete (MS-SQL, Interbase, MySQL)
  • Delphi fejlesztői környezet ismerete előny
  • PHP programnyelv ismerete előny
  • Angol középfokú nyelvismeret,
  • Logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet, jó probléma-megoldó készség