További szellemi állások

Karbantartó mérnök

Jelentkezési űrlap
Az alábbi elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez:
  • Legyen felsőfokú műszaki végzettséged
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezz
  • Legyen minimum 3-5 éves szakmai tapasztalatod karbantartási területen
  • Jó problémamegoldó képességed legyen, proaktív személyiség jellemezzen

A munkakör betöltéséhez az alábbiak előnyt jelentenek:
  •  Ha ismered a Siemens PLC vezérlést
  • Ha van tapasztalatod elektrotechnikai területen, illetve automatizálási technológiában
Ezek lesznek a feladataid:
  • A karbantartási terület műszaki támogatása
  • A karbantartáshoz kapcsolódó folyamatok kialakítása
  • Az aktuálisan fellépő, valamint a megelőző karbantartások megszervezése és lebonyolítása
  • Karbantartási területen dolgozó kollégák fejlesztése
  • Karbantartási dokumentációk kezelése
  • A karbantartási pótalkatrész raktár kezelése
Amit kínálunk:
  • Magas alapbér, jelenléti bónusz, havi bónusz
  • 13. havi jövedelem
  • Cafetéria juttatás
  • Nyelvi és szakmai képzések támogatása
  • Törzsgárda program
  • Iskolakezdési támogatás
  • Munkába járás támogatása
  • Céges laptop és mobil telefon
  • Korrekt, támogató vezetés és kollégák
  • Családias légkör, dinamikus, innovatív csapat
  • Tapasztalatszerzés prémium autógyártók közvetlen beszállítójánál
  • LEAN működésű kultúra
  • Dolgozói kedvezmények, csapatépítő programok, céges rendezvények

A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező

Nem adott meg vezetéknevet
Nem adott meg keresztnevet
Nem adott meg település nevet
Nem adott meg telefonszámot
Hibás vagy hiányzik az e-mail cím
Önéletrajz feltöltése*
1 fájl kiválasztva
Nem töltött fel önéletrajzot vagy nem megfelelő a formátum (.docx, .doc vagy .pdf)
Invalid Input
Nem fogadta el az adatkezelési nyilatkozatot
El kell fogadni a nyilatkozatot
Adatok rögzítése...