További szellemi állások

Mérnök gyakornok

 A vállalatunk célja, hogy felkutassa és gyakorlati lehetőséget biztosítva megkönnyítse a munkaerőpiacra frissen kikerülő, műszaki területen tanuló fiatalok szakmai indulását.

A program keretében lehetőséget kívánunk nyújtani a tapasztalatszerzésre az alábbi termelési területeken:

  • Hegesztő üzem,
  • Prés üzem,
  • Karbantartás
  • Logisztika,
  • Minőségbiztosítás
Az alábbi elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez:

  • Te vagy a mi emberünk, ha felsőfokú tanulmányaid mellett gyakorlati helyet szeretnél magadnak.
  • Elvárás, hogy az utolsó éveid felé kell közeledned a felsőoktatás rögös útjain.
  • A gyakornoki program ideje alatt hetente 3 napot, 8 órában a KIRCHHOFF Hungária Kft.-nél kell dolgozz a kijelölt Mentor szakmai felügyelete és irányítása alatt.
  • Fontos infó, hogy a területekhez illeszkedő szakmai, mérnöki tanulmányokat folytass.
A munkakör betöltéséhez az alábbiak előnyt jelentenek:
Ezek lesznek a feladataid:
Amit kínálunk:
  • Szakmai munkát, amely során az elméleti tudás gyakorlativá konvertálható,
  • Biztosítjuk a hatékony munkavégzéshez szükséges infrastruktúrát,
  • Fejlesztési terv és folyamatos mentori támogatás
  • Folyamatos visszajelzés a szakmai vezetőtől a teljesítményről
  • Betekintés autóipari gyártási folyamatokba, megismerkedés egyedülálló technológiával
  • Szakmai gyakorlat elvégzése és leigazolása a KIRCHHOFF Hungária Kft. által
  • Segítségnyújtás szakdolgozat megírásában
  • Szállást Esztergomban
  • A program sikeres elvégzése után lehetőség nyílik junior mérnöki pozícióban elhelyezkedni a vállalatnál

A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező

Nem adott meg vezetéknevet
Nem adott meg keresztnevet
Nem adott meg település nevet
Nem adott meg telefonszámot
Hibás vagy hiányzik az e-mail cím
Önéletrajz feltöltése*
1 fájl kiválasztva
Nem töltött fel önéletrajzot vagy nem megfelelő a formátum (.docx, .doc vagy .pdf)
Invalid Input
Nem fogadta el az adatkezelési nyilatkozatot
El kell fogadni a nyilatkozatot