További szellemi állások

Toborzási és kiválasztási specialista

Az alábbi elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez:
  • Legyen középfokú iskolai végzettséged
  • Szereztél már hasonló munkakörben tapasztalatot (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Rugalmas, pörgős személyiséged van és szeretsz csapatban dolgozni
  • Ismered az MS Office programokat
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás
A munkakör betöltéséhez az alábbiak előnyt jelentenek:
  • Toborzási területen szerzett tapasztalat
Ezek lesznek a feladataid:
  • Toborzási feladatok teljeskörű koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a jelentkezőkkel és a jelöltekkel
  • Toborzási csatornák kezelése és felkutatása
  • Kiválasztási események szervezése és koordinálása
  • Dolgozói beillesztési program koordinálása (bevezető oktatás szervezése)
Amit kínálunk:

A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező

Nem adott meg vezetéknevet
Nem adott meg keresztnevet
Nem adott meg település nevet
Nem adott meg telefonszámot
Hibás vagy hiányzik az e-mail cím
Önéletrajz feltöltése*
1 fájl kiválasztva
Nem töltött fel önéletrajzot vagy nem megfelelő a formátum (.docx, .doc vagy .pdf)
Invalid Input
Nem fogadta el az adatkezelési nyilatkozatot
El kell fogadni a nyilatkozatot